خانه / کسب درآمد / کسب درآمد از بیت کوین با adbtc

کسب درآمد از بیت کوین با adbtc

کسب درآمد از بیت کوین

دوستان و همراه عزیز مجدد با معرفی یک سایت کسب درآمد از بیت کوین بنام adbtc  در خدمتتان هستیم ، سایت نام برده شده از نوع تبلیغاتی به شکل سورفینگ است که با توجه به معتبر بودن آن و عملکرد مناسب می توانید در لیست سایت های فعال خود قرار دهید و در آن به کسب درآمد بپردازید .

نحوه کسب درآمد از بیتکوین در adbtc

دوستان عزیز برای کسب درآمد و فعالیت در این سایت بعد از ثبت نام اولیه در منوی سمت چپ حساب کاربری خود به زیر منوی Earn  دقت کنید ، در این زیر منو سه قسمت برای دریافت بیت کوین رایگان در نظر گرفته شده که به ترتیب به معرفی اجمالی این سه روش می پردازیم .

قسمت Surf ads

در این قسمت که در واقع بخش اصلی برای فعالیت است با زدن دکمه ، می بایست تست انسان شناسی که معمولا حاصلضرب ، تقسیم و یا جمع و تفریق اعداد است را در کادر مربوطه وارد کنید و دکمه Submit Query  را بفشارید.

در انتها دکمه ای شناور و رنگی بنام Open  یا Start  در صفحه ظاهر شده که با لمس آن می بایست تبلیغات را تا اتمام زمان هر تبلیغ مشاهده کنید ، در انتهای هر تبلیغ مبلغ به حساب شما در سایت اضاف می گردد .

قسمت های Surfing in active windows  و Autosurfing  مراحلی مشابه قسمت نخست دارند با این تفاوت که ممکن است همیشه تبلیغ نداشته باشند اما دیدن روزانه این قسمت ها خالی از لطف نیست .

نحوه برداشت بیتکوین از حساب

بعد از کمی فعالیت و رسیدن به مبلغ ۴۰۰۰۰ ساتوشی(کوچکترین واحد بیتکوین) معادل ۰٫۰۰۰۴  بیتکوین از قسمت Withdraw   می توانید مبلغ کار کرد خود را به حساب اصلی خود در بلاکچین یا حساب faucethub انتقال دهید .

همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید .


ثبت نام در سایت adbtc


مانیتورینگ : در انتظار پرداخت از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۹ وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت :  ۴   تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۷/۱۰/۱   مبلغ کل برداشتی  : BTC 0.0013لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

برگه تقلب افزایش خلاقیت – تمام راهکارهایی که برای فوران کوه خلاقیت‌تان نیاز دارید

به راستی وقتی از افزایش خلاقیت صحبت می‌کنیم، منظورمان چیست؟ منظور از خلاقیت همان قدرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *