خانه / کسب درآمد / اگر این ۹ توصیه را پارسال یاد می‌گرفتید امسال نام‌تان در تالار مشاهیر بود

اگر این ۹ توصیه را پارسال یاد می‌گرفتید امسال نام‌تان در تالار مشاهیر بود

اکثر افراد بر این اصل معتقد هستند که زندگی بهتر در گرو، موفقیت بیشتر و تلاش فیزیکی بیشتر است، در صورتی که امروزه  علم ثابت کرده است طبیعت نامرئی بیش تر از آن چیزی که در جهان قابل مشاهده است تاثیر گذار است.

و آنچه که به موفقیت یک کارآفرین کمک میکنید، اراده و اراده و اراده خود اوست تا عوامل موجود در جهان پیرامون، آنچه باعث میشود به رویایی خود برسید درون شما قرار گرفته است نه در جهان پیرامون شما.

یک کارآفرین موفق بیش از داشتن یک ایده بزرگ، با استراتژی و تکنیک‌های خوب خود میتواند موفق شود. یادگیری مهارت های خاص و داشتن ذهنی خلاق به موفقیت شما به عنوان یک کارآفرین تاثیر گذار است. آنچه می‌تواند موجب شکست یک کارآفرین شود، وجود فرایند اشتباه در ذهن افراد است.

متاسفانه این امر را که می‌توان با نام فقر اعتقادی یاد کرد منجر به طرز تفکر اشتباه و مانع از موفقیت افراد می‌شود. که متاسفانه در اکثر افراد مشاهده می‌شود. در صورتی که با تغییر طرز تفکر می‌توان به موفقیت و رفاه بیشتر رسید.

این ۹ نکته را بخوانید (نه یک بار) آن‌ها را حتما جایی بنویسید و دائم تکرارشان کنید. چون تمام موفقیت و عظمت آدم‌ها در این ۹ نکته نهفته است.

ــ ۱ ــ 
ما تنها فکر میکنیم مستحق آنچه که برای ما قابل دسترسی است هستیم، درصورتی که باید استانداردهای خود را بالا ببرید تا به نتایج بهتری برسید.

 

ــ ۲ ــ
تمرکز بر روی اینکه شما از طرف خدا مامور انجام کاری هستید، یا داشتن تفکران منفی و احساس حسادت نسبت به دیگران مانع از پیشرفت شما خواهد شد.

» این مقاله را در این مورد از دست ندهید:‌ چگونه از شر افکار منفی خلاص شویم و در زمان حال باشیم؟

ــ ۳ ــ
نگاه کردن به زندگی دیگران و مقایسه خود با آنها را خاتمه دهید و تمرکز خود را بر روی زندگی خود و آینده خود قرار دهید.

 

ــ ۴ ــ
فراموش نکنید که رسیدن به موفقیت هزینه دارد، اگر میخواهید موفق شوید باید دست از مبارزه برندارید و تمام تلاش خود را به کار بگیرید.

» اگر برای واقعی‌کردن رویاهایت دست به کار شده‌ای از این‌جا شروع کن: دستورالعمل گام‌به‌گام برای تبدیل رویا به واقعیت; قسمت اول

ــ ۵ ــ
اگر  شما واقعا به اهدافتان ایمان و اعتقاد کافی داشته باشید، مطمئن باشید خداوند نیز شما را برای رساندن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

 

ــ ۶ ــ
اعتقاد داشته باشید که رسیدن به چیزی که منتظر آن هستید، اگر به طول انجامد یعنی قرار است بهتر از آن را کسب کنید.

 

ــ ۷ ــ
موفقیت واقعی خیلی بزرگتر از چیزی است که در ذهن دارید و زمان دستیابی به آن، ایمان خواهید داشت که موفقیت شما هدیه ای از جانب خداوند بوده است.

 

ــ ۸ ــ
آینده ایده‌آل شما درون شما زندانی است، تغییر نگرش و تعهد نسبت به رویاهایتان میتواند شما را به آینده مورد نظرتان برساند.

 

ــ ۹ ــ
کارآفرینان واقعی برای شروع منتظر اجازه کسی یا چیزی نیستند بلکه آنها خود شروع به کار میکنند و از لغزشهای خود درس میگیرند.

برای اینکه بهتر بتوانید اهمیت این درس‌ها را در زندگی واقعا درک  کنید و با زندگی افرادی آشنا شوید که از همین ذهنیت از هیچ به آسما‌ن‌ها رفته‌اند پیشنهاد می‌کنیم که سری مقاله‌های پرونده‌ی مرموز را از این جا بخوانید. که زندگی افرادی مانندی جف بزوس، سویشیرا هوندا، جی کی رولینگ و ده‌ها شخص دیگر را بررسی کرده‌ایم.

» آرشیو پرونده‌ مرموز اشخاص مهم تاریخ
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

این موانع تفکر خلاق را اگر از بین نبرید نباید هرگز به خلاقیت امید داشته باشید

تفکر خلاق و پرورش آن این روزها، از جمله مباحث داغ محافل روانشناسی محسوب می‌شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *