خانه / کسب درآمد / استاد قانون جذب شوید و هرآنچه میخواهید را در زندگی خلق کنید | قسمت هشتم

استاد قانون جذب شوید و هرآنچه میخواهید را در زندگی خلق کنید | قسمت هشتم

مسیرهایی که در زندگی طی می‌کنیم، جاده‌هایی که از آنها عبور می‌کنیم، افرادی که می‌بینیم یا چیزهایی که می‌خوریم، شگفت‌انگیزهای جذابی هستند که به دعوت ما پاسخ گفته‌اند. اما گاهی ما از دیدنشان یکه می‌خوریم و با خود می‌گوییم: من هیچ‌وقت کارت دعوتی برای آن نفرستادم؟ چطور وارد زندگی‌ام شد؟

وقتی به دنبال ردپاهای مجرم می‌گردیم متوجه شباهت ردپاها با کفش‌های خودمان می‌شویم. ما در ناآگاهی به سر می‌بردیم و همان زمان هم آن چیزها را به زندگی‌مان فراخواندیم. وقتی آگاهانه وارد جریان جاذبه شوید از تک‌تک کارت دعوت‌هایی که می‌فرستید لذت خواهید برد. چون همه آنها چیزهایی هستند که دوستشان دارید.

قدم چهارم : ارزش‌آفرینی کنید

فرض را بر این می‌گذاریم که شما پاسخ سوالتان را دریافت کردید. حالا باید دست به کار شوید و در جهت دریافت آن، عمل کنید. اشتباه بزرگی که خیلی از افراد در برخورد با قانون جاذبه انجام می‌دهند این است که بعد از تصور کردن خواسته‌شان، کاملا متوقف می‌شوند در حالی که این تازه شروع ماجرا است.

» به دنبال ایجاد یک ارزش باشید

خواسته‌تان چقدر ارزش دارد؟ شما باید برای تحقق خواسته‌تان، ارزشی برابر با خواسته خودتان ایجاد کنید. ارزش‌آفرینی شما باید برای دیگران نیز یک ارزش محسوب شود. نکته مهم این است که هدفتان اضافه کردن ارزشی به این دنیا و ساکنانش باشد.

باید در آن کسی که هستی، در اندیشه‌ها و دانسته‌هایت، در زمانت، در کمک‌هایی که می‌کنی و در کارهایی که انجام می‌دهی ارزش ایجاد کنی. آنگاه دستانت را باز نگه‌دار چون آن ارزش به تو باز خواهد گشت.

لیزا نیکولز
سخنران انگیزشی

وقتی وارد گام ارزش‌آفرینی می‌شوید باید از این دریچه به خواسته نگاه ‌کنید. اجازه بدهید مثالی برایتان بزنم. فرض می‌کنیم که الان شما دانش‌آموز، دانشجو، فردی بیکار یا بازنشسته هستید. هدفتان مالی است و می‌خواهید طی سه ماه، ۵۰۰ میلیون تومان پول را به دست آورید. باید از خودتان بپرسید انجام چه کاری ۵۰۰ میلیون تومان برای دیگران ارزش دارد؟

در نگاه اول شاید به نظرتان عجیب بیاید که با توجه به موقعیتتان کاری وجود داشته باشد که طی زمان کوتاهی یکجا ۵۰۰ میلیون تومان ارزش‌آفرینی کند. شاید با خودتان بگویید اگر چنین چیزی وجود داشت خودم قبلا آن را پیدا کرده بودم. اما یک نکته را به یاد داشته باشید؛ در صورتی که گام‌های معرفی شده را به طور جدی انجام داده باشید به طور حتم، تغییر کرده‌اید. پس به خودتان این اجازه را بدهید که چیزهایی بیشتر و مفاهیمی عمیق‌تر را درک کنید.

همیشه سعی کنید از چند دریچه به موضوعتان نگاه کنید. شاید به کار بردن «قانون کل به جز» همان‌طور که برای من کاربردی بود و هست برای شما نیز راهگشا باشد و بتوانید با استفاده از آن، ارزش موردنظر خودتان را خیلی راحت‌تر و سریع‌تر پیدا کنید.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

فقط اگر تصمیم جدی برای تحول زندگی‌تان گرفتید،عضو ویژه شوید…

عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

اعضای ویژه سوخت جت با تهیه حق اشتراک ماهیانهسالیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت میکنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت میکنند مثلِ :

 • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا – لینک
  کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
 • سوخت جت هفتگی
   هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود – لینک
 • مقالات اختصاصی
  هر هفته سه مقاله ویژه در کنار ۱۳۰۰ مقاله آرشیو ـ لینک
 • فایل های ضمیمه دوره های صوتی
  تمرین، کتاب و … هر جلسه از سری دوره های آموزشی #صفرتاصدویک – لینک
 • آرشیو پادکست های اختصاصی
  بیش از ۲۰ فایل صوتی اختصاصی – لینک
 • تخفیفات ویژه فروشگاه
  برای خرید محصولات فروشگاه سوخت جت با قیمت استثنایی – لینک
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

این موانع تفکر خلاق را اگر از بین نبرید نباید هرگز به خلاقیت امید داشته باشید

تفکر خلاق و پرورش آن این روزها، از جمله مباحث داغ محافل روانشناسی محسوب می‌شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *